БлогОд височинитеВидео: Истакнати случувања од Red Bull X-Alps

Видео: Истакнати случувања од Red Bull X-Alps

10 Јули 2017
Видео: Истакнати случувања од Red Bull X-Alps

Оваа недела имаше доста битни случувања од настанот X-Alps Adventure Race, каде се измешани планинското трчање и параглајдингот.

За да добиете подобaр преглед за она што вклучува овој настан, ѕирнете го видеото подолу, во кое се прикажани некои од најважни денови на овој настан. Ќе добиете увид што правеле овие спортисти за време на трката кон Монако.

Настани

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Stani avtor

Последно од Блог

Facebook

Времето денес

Настани

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Партнери


Социјални мрежи

Оди најгоре