БлогОд височинитеАдреналин и забава со Борис Јаневски

Адреналин и забава со Борис Јаневски

11 Април 2018
Адреналин и забава со Борис Јаневски

Нашиот млад и талентиран параглајдинг пилот Борис Јаневски за време на Велигденските празници беше во посета на Босна каде со тамошните пилоти сними неверојатно кратко видео.

Ѕирнете ја оваа XC, фристајл и акро акција со локалниот тим од Тузла!

Stani avtor

Последно од Блог

Оди најгоре